Iphone arama geçmişi kaç gün

Contents:
 • Çağrı iPhone, 7 Geçmiş (Plus) Kurtar nasıl / 6s (Plus) / 6 (Plus) / 5s / 5
 • Arama Kayıt Programı Aramaları Nasıl Kaydeder?
 • [çözüldü] iPhone'da silinen aramaları geri getirmek
 • Share this post Link to post Share on other sites.

  Arama tarihçesini silme

  Yine iphone dan yazdim. Posted December 8, Posted December 9, Posted December 10, Posted December 11, Posted December 14, Posted February 3, Posted March 3, Posted March 4, Create an account or sign in to comment You need to be a member in order to leave a comment Create an account Sign up for a new account in our community. Register a new account. Sign in Already have an account?


  • Arama geçmişi kaydını arttırma - iPhone Yardım (Soru-Cevap) - www.nurmektebiirfani.com!
  • iphone X yer bulma?
  • ücretsiz casus programı indir;
  • klavye ve mouse kaydedici.

  Recently Browsing    0 members No registered users viewing this page. Sign In Sign Up. Important Information We have placed cookies on your device to help make this website better.


  • jailbreak yapmadan uygulama yüklemek.
  • Öncelikle aşağıdaki adımları deneyin.
  • iPhone Çağrı Geçmişi Kurtarma - iPhone Çağrı Geçmişi Kurtar nasıl;
  • iphone arama süresi sayacı?.
  • casus mobil uygulamalar.
  • android telefon görüşmelerini kaydeden program!

  Yeni çıkmış bir telefonda 7 saat 47 dakika kim konuşmuş? Zamanında bende operatörden Nokia'nın E serisinden bir telefon almıştım isim vermiyorum içinden küsür kişi rehber kaydı çıkmıştı. Apple'ın sitesine girin seri numarası ile garanti sorgulamada telefonun ne zaman etkinleştirildiğini yazması lazım. Mağazada kutusundan kendim çıkardım ancak jelatinin yeniden kapanabilir türde olması ilk anda kafamda cep telefoncuların bu konudaki sıfırlama yeteneklerini de aklıma getirmişti.

  Neyse ki telefon daha ilk satışa sunulduğu anda alıyordum ve içim rahattı. Orada sim kartı takıp, ilk kurulumu da yaparken bana ekran jelatini ve kılıf falan da önerdiler. O seçeneklerde de indirim yaptı mağaza sahibi. Çünkü epey bir güzel sohbetimiz olmuştu başta yarım saate yakın. O satış saatinin gelmesini beklediği için serbestti ben de zaten yürüyüşe çıkmıştım. Daha eve dönmeden iCloud şifresini de girmiştim, sonra eve gelince ilkin kulaklık kablosunun eskiden alışık olduğum kadar düzgün olmadığını ve ama yeni tip karton kulaklık ambalajının sorunsuz kapalı olduğunu gördüm.

  Çağrı iPhone, 7 Geçmiş (Plus) Kurtar nasıl / 6s (Plus) / 6 (Plus) / 5s / 5

  Birden aklımda senaryo kurdum, cihaz mağazaya sabahtan geldiyse bir tanesini açıp kurcalayıp geri kapatmış olabilirler mi şeklinde. Bu defa telefonun sayaçlarına bakınca 7 saat 47 dakika konuşmayı gördüm.

  Onlar indiriyorsunuz

  Birden tepem attı ve mağazayı arayıp adamı istedim. Adam çok sakin şekilde, kutuyu siz açmadınız mı, zaten cihazlar yeni satışa sunuluyor, istiyorsanız da getirin geri alayım, verdiğiniz telefonu da geri vereyim dedi.

  Arama Kayıt Programı Aramaları Nasıl Kaydeder?

  Cihaz sabah eline geçmiş olsa, akşama kadar hiç nefes almadan 7 saat 47 dakika konuşacak değil ya diye düşündüm. Demişti ki bir de iCloud kurduysanız size ait eski bilgileri görmüştür. Bu defa ertesi sabah uyanınca aklıma geldi ve batarya kapasitesini ölçen uygulamalardan birini kurdum. Bu defa düşündüm, batarya eski iPhone'larla aynı ebattaysa, açıp bataryayı almışlardır, eskiyi buna takmışlardır. Fakat içindeki bataryada da maaşallah bir performans var ki, daha ilk şarj gerekmedi bile. Sonra şarj uyarısı verince ilk şarjı yaptım, yine gayet iyi performans ve ilk şarjdan sonra bataryayı görmeye başlamıştı uygulama,orada da sorun kalmadı gibi kafamda.

  [çözüldü] iPhone'da silinen aramaları geri getirmek

  Yine de içimi bir kurt kemirdi, ilk zamanları iyi performanslı çakma bir batarya olabilir mi diye. Bakıyorum çıplak gözle bir sorun da görmüyorum alt vida yerlerinde. En son aklıma geldi ve müşteri hizmetlerini aradım.

  Kullanım şeklinizi ve telefonunuzu şu an ekranda görüyorum, içiniz tamamen rahat olsun dedi bana müşteri hizmetleri temsilcisi. Cihazın etkinleşme tarihi söylediğiniz saate denk geliyor dedi.

  Recent tags:

  • Telefon arıza bulma cihazı
  • telefondan telefonu izleme
  • döviz altın kuru takip programı indir

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web