Iphone 3g yazılım yükleme sorunu

Contents:
 • iphone 3g yazılım yükleme sorunu
 • Iphone 3g yazılım yükleme sorunu
 • IPHONE YAZILIM GÜNCELLEME KULLANILAMIYOR SORUNU
 • Iphone 3g yazılım yükleme sorunu - Iphone yazılım geri yükleme sorunu
 • Spor salonuna gittim ve telefona 2 saat boyunca dokunmadım. Sporumu bitirdikten sonra telefonu elime aldım ve şok oldum. Şarjı yüzde 20 ye gelmiş. Iphone gözümden düşmeye başladı. Bu ne rezilliktir ya. O kadr para verip aliyoruz bu aletleri.

  iphone 3g yazılım yükleme sorunu

  Mustafa Bey Merhaba; Öncelikle Eski ve Yeni Apple Kulanıcıları için vermiş olduğunuz bu uzun zamanlı emek ve çabalırınız için yürekten teşekkür ederim. Günceleme Yaptıktan sonra restore ettim ve hiçbir yükleme yapmadan fark ediliyor ancak uygulamaları yükledikten sonra değişen bir şey yok, aynı fikirde olan arkadaşlarımız varsa paylaşsınlar lütfen. Arkadaslara aynen katiliyorum kitlenme takilmalar duzeldi fakat butun nerdeyse uygulamalar KAPALI oldugu halde telefonumun sarzi bitiyor ve sabahtan aksami zor yapiyor pil bitiyor bu kadar para ver en kalitelisi dedik hale bak tam bir REZALET durum sadece bu sikinti bende olsa neyse herkezin bu durumdan sikayeti var Acaba diyorum cok fazla telefonu kullanan birisi olmama ragmen sarzim ilk defa 2 gun gidecekmi..!!!

  Update den sonra abuk sabuk şeyler olacağına eski sürüm kullanırım daha iyi.. Arkadaşlar ben de aynı dertten muzdaribim… 3GS 16 Gb var bende de ve şarj saatte bitiyor. Önceden gül gibi geçinip gidiyorduk. Telefonu kirmadim ve fazla program yuklu degil.

  Iphone 3g yazılım yükleme sorunu

  Sanırım pc de yüklü virüs programları bu tarz sorun kar yapabiliyor diye duymuştum yüklemeden önce virüs prog. Ve eger varsa hata kodlarinida paylaşırsan daha net hatanın nedeni ortaya çıkar. Sinan kardesim Sanırım pc de yüklü virüs programları bu tarz sorun kar yapabiliyor diye duymuştum yüklemeden önce virüs prog. Bende iphone 4,32 GB var,iOS 4.

  Bad gateway

  Arkadaslar burda herkes sıkıntısını söylüyor, ancak telefonlarınızın orjinalmi yoksa kacakmı olduğu belirtilmiyor , bunu söylüyorum cünkü Türkiyede satılan orjinal apple alınmayıp, yurt dışından yada cakma getirilenler bu update sorunlarıyla karşılaşmaktalar, bende yaptım update telefonum orjinal böyle bir sıkıntı yok, saygılar. Son güncellemeyi yaptım ve pil sorunu ile uğraşıyorum. Konu ile ilgili bilgisi be çözüm önerisi olan paylaşırsa çok sevinirim. Konu ile ilgili bilgisi ve çözüm önerisi olan paylaşırsa çok sevinirim.

  Mustafa Bey, 3gs ıphone nu türkiyeden aldım. Ama turkcell yada teslim ile anlaşma ile dğil düz aldım. Son olarak bu yeni yazılım avantaj ve dez avantajlarını belirtirmisiniz? Update sonrası birçok problem oluyor. Zaten benim ihtiyacım olan yeni bir şey olmuyor. İnanc kardesim sakin ola guncelleme yapma bak forumda yazilanlari oku hep sorun full sorun ben senin yerinde olmak isterdim sahsen 4. Mustafa Bey, apple şirketi müşteri şikayetlerini ne derece önemsiyor.

  Yazılımdaki pil sorunu hakkında bir fikirleri görüşleri var mı?


  • iPhone Temiz Bir Yazılım Yükleme İşlemi!
  • casus yazilim android.
  • avea konum bulma;
  • android telefon casus kamera.
  • iphone müzik indirme dinleme programı.
  • cep telefonu takip apk.

  Anladığın kadarıyla çıkan son iki üç yazılımda hep aynı pil sorunu var. Arkadaşlar … 3gs 8gb ıphone …yazılım. Son tam şarjdan sonra dün yaklaşık metrobüste 30 dk oyun oynadım. Gün içinde DK internette takılmışımdır. Telefonda çok aplıcatın yok whatsapp viber angrybırdsvs.. Bu şarj süresinine genel olarak nasıl bir yorum yapılabilir. Diğer arkadaşların süreleri yaklaşık nedir? Şarj sorunu yaşayanlara; aynı sorun ilk defa bende oldu. Telefon şarj tutmuyor ve öğleden sonra bitiyordu.

  Bu testi sadece 2 gun yaptım. Dun aksam tekrar aynı güncellemeyi restore ederek tekrar kurdum. Yogun bir gun ardından olmasina ragmen her zamanki performansına geri döndü.

  Bu Uygulama iOS 7 veya Üst Sürümünü Gerektiriyor Çözümü!

  Diyeceğim odur ki, restore yapmayı deneyin, tabi yedek almayı unutmadan. Bu olayı yaşayan varmı? Yeni sürümü yükledikten sonra bariz bir sekilde yavaşlama oldu. Nasıl düzeltebilirim bir bilginiz var mi? Cihazın performansı arttı bariz bir şekilde. Mustafa bey saygılar 4.

  İphone son 2 guncellemeden sonra malesef itibarını yitirdi şuan 4.


  • Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)!
  • bilgisayar takip programı türkçe full.
  • www.nurmektebiirfani.com | Bad gateway.
  • android telefon konum bulma!
  • iphone 7 Plus dizi izleme?

  Vodafondan aldığım iphone 4 de yaşadığım sorunlar; 1. Pil ömrü çok azaldı. Sınırlama ile ilgisi yok.

  IPHONE YAZILIM GÜNCELLEME KULLANILAMIYOR SORUNU

  Cihazın dokunmatiğindeki hassasiyet azaldı. Tuş kilidini açarken zorlanıyorum. Aplikasyonları bazen birdenbire kendiliğinden kapatıyor. Eski versiyonlara dönme imkanı var mıdır? Bende 3Gs 8gb var.. Dediklerine aynen katılıyorum telefon bariz şekilde yavaşladı. Dokunmatik takılmaları da azaldı. Arkadaşlar bir sorum olacak cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkğr ederim. Normalde bu cihaz Orange operatöründen simklict liydi ingiltere de kırdılar. Ne gibi sorunlar yaşarım.

  Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor — bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  Iphone 3g yazılım yükleme sorunu - Iphone yazılım geri yükleme sorunu

  Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim. Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor. Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor.

  Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir. Teknik bir sorun ortaya çktğnda, destekle iletişime geçmeniz gerekebilir.

  Recent tags:

  • Birinin cep telefonu numarasını bulma
  • iphone yazılım güncelleme kaldırma
  • ortam dinleme programı ücretsiz

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web