Ios konum bulma

Contents:
 • iPhone ve iPad için konum geçmişi
 • ÇÖZÜLDÜ -- iphone gps ve konum bulma sorunu » Sayfa 1 - 1
 • Konum hizmetleriyle ilgili genel sorunlar

  • Başkasının iPhone Yer Tespiti Programı | Telefon Takip.
  • casus telefon iphone 6s Plus?
  • müşteri takip programı nasıl yapılır.

  Gizlilik Politikası Hizmet Şartları. Konum geçmişinizi görme ve yönetme Zaman çizelgenize gidin. Sol üstte görmek istediğiniz dönemi seçin.


  • telefon görüşmeleri kaydetme mahkemede delil olur mu.
  • google earth ile cep telefonu izleme.
  • ios ebeveyn kontrol.
  • Başkasının iPhone Yer Tespiti Programı?

  Konum geçmişinizi silme Zaman çizelgenize gidin. Sağ altta Ayarlar Tüm konum geçmişini sil 'e dokunun. Tüm konum geçmişinizi silmek istediğinizi onaylayın. Konum Geçmişi'ni sil 'e dokunun.

  iPhone ve iPad için konum geçmişi

  Konum Geçmişi, Google Hesabınızda oturum açmış tüm cihazlardan gelen konum verilerinizi depolar. Tarayıcınızı kullanarak Google Hesabınızın  Konum Geçmişi  bölümüne gidin. Konum Geçmişi 'ni açın veya kapatın. Duraklat 'a dokunarak onaylayın.

  Aç 'a dokunarak onaylayın. Google uygulamasını kullanarak Google uygulamasını açın. Sol üstte hesap fotoğrafınıza dokunun. Ayarı etkinleştirin veya devre dışı bırakın. Ayarı kapatırsanız Konumu depolamayı durdur 'a dokunarak onaylayın. Daha fazla bilgi için Konumunuzu ailenizle paylaşın başlıklı Apple Destek makalesine bakın.

  ÇÖZÜLDÜ -- iphone gps ve konum bulma sorunu » Sayfa 1 - 1

  Yeşil nokta aygıtın çevrimiçi olduğunu belirtir. Aygıtın konumu belirlenebiliyorsa konumun en son ne zaman belirlendiğini de görürsünüz. Gri nokta aygıtın çevrimdışı olduğunu belirtir kapalı veya bir ağa bağlı değil. Pil şarjı tükenmişse veya iOS aygıtlarınızdan birinin yakınında değilse AirPods çevrimdışı olur. Aygıt son zamanlarda çevrimiçi olduysa konumunun en son belirlendiği zamanı görebilirsiniz.

  Konum hizmetleriyle ilgili genel sorunlar

  Aygıt 24 saatten uzun süredir çevrimdışıysa "Çevrimdışı" mesajı görürsünüz. AirPods'unuz birbirinden ayrıysa haritada bir seferde yalnızca bir konum görürsünüz. Önce haritada gösterilen parçayı bulup kutusuna koyun. Ardından haritayı yenileyip diğerini bulun. Aygıt çevrimiçi olduğunda e-posta almak için "Bulunduğunda bildir"e dokunun.

  Arkadaşlarımı Bul'u ayarlama

  Recent tags:

  • Best keylogger windows 8.1 free
  • facebook linkten hackleme
  • telefon yeri izleme

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web