Arac takip trio mobil

Contents:
 • Trio Mobil Takip Sistemleri Tanıtım Videosu on Vimeo
 • Trio Mobil Sistemler
 • Trio Mobil, Türkiye’nin ilk teknoloji unicorn’u olmayı hedefliyor
 • SİSTEMİN FAYDALARI
 • App Store Preview
 • Harita üzerinde araçlarınızı görebilir, filonuzla ilgili raporlara erişebilir, animasyon gösterimi ile de geçmiş konumları da görüntüleyebilirsiniz. Müşterileri ihtiyaçları göz önünde bulundurularak düşük veri transferi ile beslenen mobil uygulamalar, hızlı ve son derece kullanışlı olarak tasarlanmıştır.

  Trio Mobil Takip Sistemleri Tanıtım Videosu on Vimeo

  Böylece hem cep telefonu kolaylığında erişim sağlarken hem de data transfer maaliyetleri makul düzeyde kalmaktadir. Bu uygulama sadece Trio Mobil'den araç takip sistemi satın alanlar tarafından kullanılabilir. Araçlarınızın bulundukları lokasyonları listeleyebilir, harita uzerinde görebilirsiniz.

  TUM araçlarınızın oğlu konumları, kontak durumu, hızı, alarm ihlal durumlarının Tamamını Mobil Uygulamalar Üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz ettik.

  Clip Trio MOBIL covert Eiszeit

  Harita uzerinde araçlarınızı görebilir, filonuzla Ilgili raporlara erişebilir, animasyon gösterimi ile de geçmiş konumları da görüntüleyebilirsiniz. Müşterileri Ihtiyaçları göz Önünde bulundurularak Düşük ve orta gelirli veri transferi ile beslenen Mobil Uygulamalar, hizli oğlu ettik Dereceli Kullanışlı Olarak tasarlanmıştır. Böylece hem cep telefonu kolaylığında Erişim sağlarken hem de veri aktarımı maaliyetleri makul düzeyde kalmaktadir.

  Bu uygulama sadece sadece Trio Mobil'den araç takip sistemi buy alanlar Tarafından Kullanılabilir. Cihazı mı satın almış oluyorsunuz bir de sadece? Diyelim ki aracı sattınız diğer araca takabiliyor musunuz? Bunlara simkart takıp bir yere aidat ödemeden kullanabiliyoruz sanırım.

  Trio Mobil Sistemler

  Tabi sim karta aylık ödeme yapacağız mecbur yada kontor yükleme. İngilizcesi yeterli olan ve konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa bizi güzel olur. Böyle bir şey uygulanabilir evet. Ancak sözkonusu aleti iyi saklamak gerekir.

  Trio Mobil, Türkiye’nin ilk teknoloji unicorn’u olmayı hedefliyor

  Nasıl bir sistem olduğunu az çok biliyorum. Merhaba; Arç takip sistemleri uzun yıllardır tüm dünyada kullanılıyor. Ülkemizde de araç takip üzerine çalışan hatırı sayılır derecede firma var. Ben de araç takip ve telemetri sistemleri üzerine çalışıyorum ;. Araç takip alırken dikkat edilecek en önemli nokta cihazı aldığınız firma! Montajdan sonra firmanın yazılım desteğini sürekli sağlaması lazım. Yani firma sistemi biterse sizin cihaz da biter: Araç takip sistemlerinin yanında Kişi Takip sistemleri de mevcuttur. Bu sistemler de araç takip gibi anlık konum bilgisi verirler.

  SİSTEMİN FAYDALARI

  Kişi takip sistemlerinin 2 temel mantığı vardır. Bunlar; 1- Uydu bağlantısı ile konum bildirimi 2- GSM operatörü baz istasyonları bağlantısı ile konum bildirimi. Uydu bağlantısı ile konum bildiriminde sapma payı en fazla 10 metre civarındadır. Baz istasyonu bağlantılı konum bildiriminde ise bu sapma payı baz istasyonu yoğunluğuna göre değişir ve beşbin metre arasındadır.

  App Store Preview

  Tüm sistemlerde cihaz içerisine bir adet SIM kart takılması gerekir. Bu sim kartler üzerinden geçen data trafiği mb aralığındadır.

  Yenilikler

  Sistemlerin maliyetlerine gelince de ; Araç takip sistemleri sadece takip ve motor blokaj ile tl den başlar. Bu rakam araç sayısına göre değişir. Piyasada tl civarına da takip cihazları olsa da bence bunlara pek önem verilmemelidir. Çünkü genelde bu cihazlar çinden gelir ve garantileri yoktur.

  Recent tags:

  • Keylogger software download
  • whatsapp önizleme sorunu
  • android casus yazılım uzaktan yükleme

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web