Jailbreak yapmadan activator

Contents:
 • Jailbreak yapmak için sebep yani uygulama! | iPhone Turka
 • 2 Cevaplar
 • Jailbreak yapmak için 100 sebep yani 100 uygulama!
 • Ayrıca ne zaman harika çalışan bir jailbreak uygulaması çıksa, hemen bir İOS güncellemesiyle çalışmaz duruma getiriliyor. İyi ki Petrich, beta sürümünde de olsa resmi bir uygulamayı çıkarmış ve bizleri bu dertten kurtarmış. Activator, fabrika çıkışından itibaren bazı kısıtlamalarla gelen telefonları daha özelleştirilebilir kılan bir uygulama. Basit bir örnek vermek gerekirse, bu araç ile isterseniz durum çubuğu ekranındayken sağa veya sola kaydırarak ekran parlaklığı ayarlayabilirsiniz.

  Ayrıca uygulama, hangi hareketin ne zaman ne anlama geleceğini belirleme imkanı veriyor.

  [Cydia Tweak] Hướng dẫn sử dụng Activator cho các máy iPhone/iPad - AppStoreVn

  Kimi kullanıcalara göre Activator öyle gerekli bir uygulama ki sırf onu kullanabilmek için bile jailbreak yapılabileceğini söyleyenler var. Daha önce de belirttiğimiz gibi uygulama henüz beta aşamasında olduğundan bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz. Üye Girişi Üye Ol.

  Aslında Activator tamamen hayal gücünüze göre çalışır; ayarlardan Activator uygulaması özelliklerini açtığınızda çıkan ekranda sizlere seçenekler sunmaya başlar. Daima mekan fark etmez yapmak istediklerin Masa üstündeyken yapmak istediklerin Uygulama içindeyken yapmak istediklerin Kilit ekranındayken yapmak istediklerin Şu şu uygulamadayken hiçbir özelliğini kullanma Bize bu seçenekleri sunuyor.

  Jailbreak yapmak için sebep yani uygulama! | iPhone Turka

  Biz bu andan sonra kişileştirmeye başlarız. Mesela ben "Masa üstündeyken yapmak istediklerim" sekmesini açtım. Çıkan ekranda bize yaklaşık olarak 10 seçenek sunuyor. Durum çubuğuna masa üstündeyken basılı tutma, 2 kere basma, sola doğru kaydırma vs. Cihazı sallamak Kulaklığınızın telefon açma-kapama tuşuna 1 kez basma vs.

  2 Cevaplar

  Bu seçeneklerden beğendiğinize tıklıyoruz ve bir tane daha menü geliyor: O menüde de artık uygulamanın yapmasını istediğimiz "action"ları belirliyoruz. Bunlar "action"lara örnek olarak facebook açmak, sesi kısmak, müziği değiştirmek, bluetooth açmak, tek tıkta twitter girdisi girebilmek bu hocama gelsin , vs. Örneğin kendim üst tarafta bulunan durum çubuğuna çift dokunarak ekranı kilitliyorum, durum çubuğunu sağa çekerek ana ekran tuşunun işlevini görmesini sağlıyorum. Veyahut telefonunuzu hızlı bir şekilde yeniden başlatmak istediğinizde örneğin ana ekran tuşuna üç kere veya iki kere basarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  Jailbreak yapmak için 100 sebep yani 100 uygulama!

  Bu aşamada iTouchSecure tweakı devreye girince günü kurtarıyor. Bu tweak ile Touch ID ile kodlanmamış olsa bile uygulamalar içerisindeki şifre korumalı alanlara girebilmeniz mümkün hale geliyor. Örneğin banka uygulamasına sadece parmak izinizi kullanarak girmeniz mümkün. Polus tweakı ile bu büyük problemi giderebilir ve orada bulunan araçları kişiselleştirebiliyor olmanızın yanı sıra, kendi araçlarınızı Activator aksiyonları ile birlikte kullanabileceğiniz şekilde oluşturabilirsiniz.

  Özetle, Kontrol Merkezinizi kontrol etmek ve düzenlemenin en iyi yolu Polus tweakı. Son güncellemesi ile birlikte gelen yarıda kalan indirmelere daha sonra devam edebiliyor olma özelliği de harika bir özellik oldu.

  Recent tags:

  • Gps tracker configurator
  • ücretsiz gelir gider takip programı full
  • uzaktan cep telefonu takip

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web