Silinen arama kaydını görme

Contents:
 • Telefonda Silinen Arama Geçmişini Görme Programı
 • Silinen Arama Kaydını Geri Getirme | Technopat Sosyal
 • Silinen Arama Kaydını Geri Getirme İşlemi Hakkında
 • android silinen çağrı kaydını geri getirme ?
 • Bununla birlikte, birkaç gün sonra, önemli olan bir numarayı sildiniz ve kurtarmanın herhangi bir yolu var mı diye araştırmaya bakarsınız?

  Silinen Arama Kaydını Geri Getirme İşlemi Nasıl Yapılır

  Aslında dosyaları telefondan sildiğinizde, sadece gereksiz olarak işaretlenir ve dahili depolamaya kaydedilir. Yani bir bilgi kaydederseniz bu silmiş olduğunuz verinin üzerine yazılacaktır. Diyelim yeni birilerini aradınız ya da fotoğraf çektiniz, bu yeni işlemler silmiş olduğunuz verinin üzerine yazılırsa arama kaydını kurtarma imkanınız kalmayacaktır.


  1. chrome silinen geçmişi görme windows 8.1.
  2. iphone müzik dinleme aleti;
  3. Silinen Arama Kaydını Geri Getirme?
  4. iphone 8 Plus yazılım güncelleme gelmedi.

  Bu yüzden Silinen verilerin üzerine yazılmasını önlemek için telefonunuzu kullanmayı bırakmanız önerilir. Ardından, Android telefonundan silinmiş arama günlüğünü bulup kurtarmanıza yardımcı olmak için veri kurtarma aracını kullanın.

  Telefonda Silinen Arama Geçmişini Görme Programı

  Android telefonundan silinmiş arama günlüğünü kurtarmanın basit ve güvenli bir yolunu tercih ederseniz, PhoneRescue adlı bir profesyonel Android ve iOS veri kurtarma aracı en iyi seçimlerden biridir. PhoneRescue — Android veri kurtarma, silinmiş arama öyküsünün yanı sıra diğer kaybolan dosyaları kişiler, mesajlar, fotoğraflar, takvim, videolar ve daha pek çok şeyi Android telefonundan kolayca almanıza yardımcı olabilir.

  Dosyaları bilgisayarınıza kaydetmeyi veya ihtiyaçlarınıza göre telefonu kurtarmayı seçebilirsiniz. Cihazınızı rootladıysanız detaylar için tıklayın , Deep Scan fonksiyonu aynı anda kullanılabilir olacaktır. Neden Android veri kurtarma önce bilgisayarınıza indirmek ve yeniden elde etmek onları deneyin.


  • Arama Kayıt Bilgilerini Kendi Telefonumda Nasıl Görürüm?;
  • android telefondan ortam dinleme.
  • Yeniden elde etmek--dan Android arama geçmişini silmek!
  • Silinen Arama Kaydını Geri Getirme İşlemi Hakkında - Sosyal Prestij?
  • Yazı dolaşımı.
  • Çağrı geçmişini görüntüleme ve silme - Telefon uygulaması Yardım!
  • Android veri alma üzerinde kolay rehber altındadır. Download ve Android veri kurtarma install üstünde senin bilgisayar ve denemek. Özel öğretmen üstünde Android veri kurtarma ile Android veri alınıyor İlk olarak, Android telefon verilerinizi kayıp olduğunu bulduktan sonra Android ile herhangi bir işlem yapmak hatırlıyorum.

   Silinen Arama Kaydını Geri Getirme | Technopat Sosyal

   Aksi takdirde, Android verilerinizi gitti ve takip edilemez haline. Ve senin Android telefon USB kablosu ile bilgisayara bağlanmak isteyen aşağıda pencere olarak göreceksiniz.

   Aktif Adam

   Bağlamak o iyi durumda kurtarma yarı yolda başarısız olmayacağım. USB girdiyseniz, daha önce de hata ayıklama sadece ihmal ve sonraki adıma geçin. Android veri kurtarma seçmeli olarak tarama silinmiş dosyaları, "Arama Kaydõ", örneğin sağlar.

   Silinen Arama Kaydını Geri Getirme İşlemi Hakkında

   Adım 3 Veri kaybı için Android akıllı telefon taramak için izin Dokunun "aygıtınız almak için telefonunuzda izin ver" inceden inceye gözden geçirmek ve ilerleme çubuğu tarama ne kadar ilerlemiş durumda gösterecektir. Adım 4 Önizleme ve silinen Android verileri kurtarmak Tüm verileri inceden inceye gözden geçirmek ve içinde bulundukları göre hangi katalog arabirimi listelenir. Sonra tek tek istediğin işaretlemek için izin verilir. İstediğiniz kadar seçtikten sonra sadece "kurtarma motive etmek için kurtar"'ı tıklatın.

   android silinen çağrı kaydını geri getirme ?

   Birkaç saniye sonra istediğini elde. Adım 5 Your dosyaları korumak için Android kadar geri Hepimizin bildiği gibi kolayca bilgilerse smartphone kaybol yeterince dikkatli değilseniz. Yani, zaman zaman Android verilerinizi güncelleştirmek için Android yedeğini yapmak önerilecektir.

   Recent tags:

   • Iphone 6 telefon numarasıyla yer bulma
   • sms takip etme
   • kontrol pc dari android

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web