Mozilla silinen geçmişi görme

Contents:
 • İnternet Tarayıcı Geçmişini Geri Yükleme Yöntemi | Bilgi Cafem
 • Yandex'teki ziyaretlerin günlüğü nasıl geri yüklenir. Uzak tarayıcı nasıl geri yüklenir
 • Geçmiş silindikten sonra sayfa silinmez. Google Chrome'da silinen geçmişi geri yükle
 • mSpy nedir?
 • Silinen dosyaları nasıl kurtarabilirsiniz?
 • İçindekiler

  Opera'nın en yeni sürümlerinden birinde geliştiriciler, akıllı telefonlar ve tabletler de dahil olmak üzere tüm cihazlarda ayarları senkronize etmek ve program durumunu güncellemek için algoritmayı uyguladı. Bu fonksiyon, temizlenmiş günlüğün kayıtlarına herhangi bir cihazdan hızlı ve otomatik olarak erişmenizi sağlar. Ancak bundan sonra, tarihin yanlışlıkla silinmesi durumunda, sync.

  İnternet Tarayıcı Geçmişini Geri Yükleme Yöntemi | Bilgi Cafem

  Verilerin yeniden canlandırılması için programların çalışmasının bir özelliği, mevcut tarayıcı profilinin ayarlarının saklandığı bir dizinin belirtilmesidir:. Handy Recovery yardımcı programı bunu gerektirmez, çünkü belirtilen tüm birimi genellikle C: Bundan sonra, kayıp geçmişe erişebileceksiniz. HstEx programı, erişim kazanmak için özel olarak tasarlanmıştır. Uygulamayı başlattıktan sonra, yeni bir görev oluşturduk, gerekli tarayıcıları ekledik, ayarları ve dizinleri yolladıkları bilgileri listeye aldık. Yanlışlıkla silinmiş bir hikaye kişisel bilgisayar   herhangi bir kullanıcıyı üzebilir.

  Ancak, internette, herhangi bir sorunun cevabını bulabilir ve sorunu sadece birkaç dakika içinde çözebilirsiniz. Bunu yapmak için, silinen bilgilerin kurtarılması için tüm eylemleri dikkatlice gösteren makaleyi dikkatlice okumalısınız. Kullanıcının belirli tarayıcılardaki her hareketi, web tarayıcılarının araçları kullanılarak izlenir. Bu amaçla, dosyalar, belgeler, resimler ve diğer öğelerle ilgili tüm bilgilerin saklandığı özel dergiler oluşturulmuştur. Yandex tarayıcısında özel olarak geliştirilmiş bir işlev, kullanıcıların doğru kaynağı bulmasına yardımcı olur.

  Yandex'teki ziyaretlerin günlüğü nasıl geri yüklenir. Uzak tarayıcı nasıl geri yüklenir

  Buna göre, her bilgi sekmelerde saklanır. Herhangi bir nedenle, Yandex tarayıcısında giriş silinmişse, standart Windows Sistem Geri Yükleme aracını kullanabilirsiniz. Bir geri yükleme kontrol noktası oluşturmadan bile, sonraki eylemlerde sistem otomatik olarak organize edilecektir. Bulunan noktadan sonra "Diğer noktaları göster" üzerine tıklayın. Kontrol noktalarını seçtikten sonra, bir sonraki tıklayın.

  Chrome silinen geçmişi görme windows

  Seçilen verilerden sonra, bilgileri kontrol etmeli ve "Son" u tıklatarak prosedürü bitirmelisiniz. Eylemler gerçekleştirildiğinde, bilgisayarın yeniden başlatılması gerekiyor. Buna göre, tarayıcıyı başlatmanız ve doğru bilgilerin iade edilip edilmediğini kontrol etmeniz gerekir. Böylece, Yandex Browser'daki hikayenin restorasyonu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bazı durumlarda standart kurtarma araçları hiç yardımcı olmaz. Daha sonra bu durumda, geliştiriciler, silinen dosyayı iade edecek üçüncü taraf yazılımları kullanmanızı önerir.

  Tüm Yandex tarayıcı etkinlik günlüklerinin diskte saklandığını unutmamak önemlidir. Bu nedenle, bir dosyayı sildiğinizde, diskte depolanan verileri geri yükleyebilirsiniz. Geçmişi geri yüklemek için şu programları uygulamanız gerekir:. Özel bir temizleme yardımcı programını kullanarak Windows 7 geçici dosyasını silmek isterseniz, hangi bilgilerin silineceğini dikkatle incelemelisiniz. Örneğin, en yaygın temizlik programı "Temizleyici" dir.

  Bu program, Tarayıcı'nın eksiksiz bir temizliğini gerçekleştirir. Bunu yapmak için, programı başlatmanız gerekir, "Temizleme" bölümüne gidin. Her şeyden önce, tarayıcının yanındaki onay işaretlerini kaldırmanız gerekir. Böylece gereksiz dosyaları silebilirsiniz. Bununla birlikte, ayarlanan parametre bir sonraki temizlik için kaydedilecektir.

  Geçmiş silindikten sonra sayfa silinmez. Google Chrome'da silinen geçmişi geri yükle

  Geçmişi Yandex Browser'da başka bir yöntemle geri yükleyebilirsiniz. Yönetim menüsüne gitmeli ve "Ekleme" bölümüne gitmelisiniz. Burada senkronizasyon ve yedekleme işlevlerini kullanmanız gerekir. Aktivasyon eposta nız mı yok? Bu tarayıcı geçmişleri nerede tutuluyor bilgisi olan arkadaş var mı acaba? Firefox ya da Debiandaki ismi ile İceweasel , Chrome, Chromium Bu  tarayıcıları öğrensem yeterli NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano" "Her yer ölüm yine, burası dünya  Derken ölüm bile bu nasıl dünya?

  Benden ölüm dile, batıyor gün yine  Burası dünya? Ubuntu - Ubuntu Sürüm: Ancak dizinlerdeki dosyalar kullanıcıların okuyabileceği türden dosyalar değil. Sonuçta, ziyaret geçmişini geri yüklemenin birkaç yolu vardır. Bu en kolay ve en popüler yol. Tüm verilerinizin Google sunucularıyla senkronize olması gerçeğiyle tabii ki hesap   Google posta. Ayarlar Google bulutunda saklanır; bu da, onları aniden tekrar yüklemeyi, böylelikle böyle bir ihtiyaçla aniden ortaya çıkarır. Bundan sonra, senkronize edebileceğiniz "gelişmiş senkronizasyon ayarları" düğmesi kullanılabilir hale gelir ve bu, kromdaki ziyaret siteleri hakkında veri döndürmeye yardımcı olur.

  Bu başka bir kolay yol. Ancak bir eksi içerir - yalnızca son ziyaret edilen sitelerin listesini kromda elde etmek mümkündür. Bunu yapmak için Google tarayıcının adres çubuğuna chrome: Daha sonra, son ziyaret ettiğiniz kaynakların bir listesini göreceksiniz. Verileri tamamen geri getirmenin en güvenilir yöntemlerinden biri kromtur.

  Yardımcı program serbestçe kullanılabilir, bu nedenle onu bulmak ve indirmek zor değil. Daha sonra dosya aktarımında acı çekmemek için kaynak klasörde - "Kullanıcı Verileri" nde durun. Hikayenin kasıtlı olarak silinmesi durumunda ve bunu düzeltmek için bir olasılık olup olmadığı merak ediyorsanız, yanıt olarak bunun neredeyse imkansız olduğunu görebilirsiniz. Bazı adresleri "çıkarmak" için bir yol var. Bunu yapmak için bir tarayıcı kontrol paneline ihtiyacınız vardır. Bu yöntem oldukça radikal, ancak kayıp verileri kurtarmak için gidemezsiniz.

  Yöntem, bir geri yükleme noktası daha önce oluşturulmuş ve tarayıcının temizlediğinden daha eski tarihli ise çalışır. İşlemin biraz zaman alacağı, ardından bilgisayar otomatik olarak yeniden başlatılacaktır. Sonra sonucu kontrol edebilirsiniz. Google Chrome'u açın ve "Geçmiş" bölümüne bakın. Chromium orijinal haline geri döndü. Listelenen tüm yöntemler kontrol edilir ve tarayıcı Google'ın silinmiş geçmişini geri yüklemeye yardımcı olur. Sorunları önlemek için, PC'yi kaydetmeden önce, krom geçmişini ayrı bir klasöre kaydedin. Bu dosyayı "Kullanıcı Verileri" dizininden kopyalayarak yapılabilir.

  Geçmiş silindiyse, kaynak dosyayı klasöre geri döndürmeniz yeterlidir. Herhangi bir program ve kendisi google Tarayıcı   Temizlemeden önce, parametreleri seçmeyi önerin. Sitelere günlük ziyaretler, sosyal ağlar , forumlar ve genel olarak ağdaki tüm çalışmalar tarayıcı geçmişinde kaydedilir. Öyle oluyor - birileri bilgisayarınızı kullandı ve parçaları süpürüyor, hikayeyi siliyor ya da kendiniz temizlediniz ve boşa çıktı.

  Windows araçlarını kullanarak bilgileri önbellekten geri yükleyebilirsiniz, ancak yalnızca çerezi temizlemediyseniz. İsteğe bağlı hc yardımcı programını kullanma. Hitorian, bu karmaşık sorunu çözebilirsin. Bu program   tarih görmenin alternatif bir yoludur.

  mSpy nedir?

  Programın temel belirleyici özellikleri: Hc arşivini internetten indirin. Hitorian "HandyCache için tarihçi" , şu dosyalardan oluşur: Arşivi diskinizde sizin için uygun bir yerde açın. Şimdi hc dosyasını açın. Hc komut dosyasını başlatmak için kurun. Uygulamayı otomatik olarak yükleyecektir. Exe dosyasını bulun ve yürütmek üzere çalıştırın. Program otomatik olarak kurulduysa tüm ayarlar en uygun şekilde yapılır. Bu nedenle, herhangi bir ek ayar yapmadan, derhal uygulamayı kullanabilirsiniz hc. Gerekirse manuel ayarları kullanabilirsiniz.

  Bunu yapmak için, ana uygulama penceresinin "Ayarlar" sekmesine gidin, ihtiyaç duyduğunuz parametreleri ayarlayın. Sistem kayıt defteri otomatik olarak kaydedilir ve tüm ayarlar kaydedilir. Benzer şekilde, program taranan sayfaların geçmişini kendi veritabanında kaydeder. Bu veritabanının verilerini önbellekte istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. Uygulama tarafından oluşturulan arşiv, tarayıcıyı yeniden yükledikten sonra bile geri yüklenebilir, çünkü program hc. Hitorian verileri kendi başına kaydeder. Tarayıcıyı yükledikten sonra, ana uygulama penceresinin "Araçlar" sekmesine gidin, "Güncelleme geçmişi" ni seçin.

  Bundan sonra, tarayıcıdaki geçmiş geri yüklenecek. Web sayfalarının tarama geçmişini geri yüklemek için Windows araçlarını kullanabilirsiniz.

  Silinen dosyaları nasıl kurtarabilirsiniz?

  Bir kurtarma noktası seçmeniz istenir ve işlem devam edecektir. Bitirince - çalışma programlarının sonucu sabit diskte kalacak.


  • Chrome silinen geçmişi geri getirme » Sayfa 1 - 1.
  • Önbelleği kontrol etmek;
  • mozilla firefox silinen geçmişi nerden bulabilirim.
  • Chrome silinen geçmişi geri getirme;
  • jailbreaksiz uygulama yükleme ios 9.3.

  Ardından sistem otomatik olarak yeniden başlar; ardından her şey geri yüklenir: Sistemi geri çevirmek istemiyorsanız, geçmişi geri yüklemek için Handy Recovery uygulamasını kullanabilirsiniz. Program ödendi, ancak 30 günlük deneme süresi boyunca çalışmak için bir fırsat var, bu yeterli olacak. Programı yükledikten sonra, iki pencere görürsünüz: Listedeki tarayıcının günlük dosyasını bulun ve geri yüklemek için özel düğmeyi kullanın. Şimdi tarayıcıyı açın - ziyaretlerin geçmişi geri yüklenir.

  Silinen dosyaları kurtarmak için başka programlar da vardır.

  Recent tags:

  • Iphone 6s yer tespiti programı
  • ücretsiz gsm takip programı
  • yemekhane takip programı ücretsiz

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web