Iphone 6s Plus yazılım güncelleme hatası

Contents:
 • iPhone 6 Plus yazılım hatası » Sayfa 1 - 1
 • iOS 11.0.3 hataları can sıkıyor!
 • iPhone Güncelleme Ekranında Donma Sorunu
 • iOS güncelleme ve geri yükleme hatalarıyla ilgili yardım alma

  1. iphone jailbreaksiz oyun yükleme.
  2. iPhone Güncelleme İlerlememe Sorunu Nasıl Çözülür? | Apple Uzmanı.
  3. Iphone 6s – 6s Plus, Iphone 7 – 7 Plus Güncelleme ve Geri Yükleme Hataları.
  4. iPhone geri yükleme hatası | Bu hatayı alıyorsanız dikkat!.

  Apple iyice batirdi isi. İPhone 6s in en son güncellemeden sonra Şarj sorunlu rehber sorunlu telefon yavaş Çalışıyor sorun çok sıkıldım ve bıktım lütfen düzeltin yoksa Telefonu değiştireceğim.

  İphone yazılım güncelleme hatası-100% çözüm

  İos 11 pişmanlıktır resmen sarjı yutuyor saçma sapan birsürü hata var kesinlikle geriye alabilsem geri alırım eğer yüklemediyseniz bekleyin hiçbirşey kaybetmezsiniz. Eldekini mahvedip bi türlü çözüm bulamamak ne ya?

  iPhone 6 Plus yazılım hatası » Sayfa 1 - 1

  Günde 2 defa telefonumu şarj etmek zorunda mıyım ben? Bu appleın allah belasını versin her güncelleme ayrı bir sorun. İphone 7 plus var araç takımları kendini yenilemiyor whatsapp hoparlör ile görüşme esnasında ses açıp kapatamıyorum. Pil sorunu evet bariz ortada ios Hakkı Bey sizdende ricamız bu ios güncellemeleri hakkında daha büyük bir haber bekliyoruz.

  iOS 11.0.3 hataları can sıkıyor!

  Hep ürün tanıtımı yapan teknoloji firması olarak görmek istemeyiz biz tüketiciler olarak. Hakkı Beyda bir Apple cı olarak umarım daha çok bu konu üzerine eğilip bizi bu dertten kurtarır. Cihazım 6Splus daha iOS 11 e geçmedim Hatta daha iyi ve pil konusunda da öncekinden daha fazla dayanıyor. Kesinlikle ios 11 gelmiş geçmiş en kötü sürüm zaten o yüzden peşpeşe ek sürümler çıkarttı apple onlarda farkında paranla rezil olmak budur vazgeçemiyoruzda rezil olmaya devam ediyoruz.

  Apple onve bozuyor sonra guncellemeyle duzeltiyor sonra biz hep guncelleme veriyoruz diyor apple taktigi. Şu an 6s plus 64gb kullanıyorum kamera farkı ve cam kaplaması hariç tasarım olarak iphone 8 plustan hiçbir farkı yok.

  iTunes ile Aranız İyi Değilse:

  Net olarak sizlere iOS Hemen yukarıda iOS Üç emoji ile iOS 11 fotoğraflarınıza erişilebilir! Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

  iPhone Güncelleme Ekranında Donma Sorunu

  Bir Cevap Yazın İptal et E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Hata halen devam ediyor ve yazılım güncelleme işlemi olumlu olarak sonuç vermemiş ise, konu hakkında teknik servis ekibimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

  iTunes ile Güncellemeyi Deneyin

  Firmamız, tüm iPhone modelleri ve iOS işletim sistemine sahip tablet bilgisayarlarınız için destek vermektedir. Konu hakkında firma yetkililerimiz ile görüşerek, teknik destek alabilirsiniz.


  • apple takip etme.
  • iOS 11 indirilirken bir hata oluştu sorunu ve çözüm yolları;
  • Öncelikle aşağıdaki adımları deneyin.
  • Güncelleme için yeterli alanın olmaması!
  • Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: Güncellemeler uzun sürüyor ve tamamlanmıyor Bu durum genel olarak internet bağlantılarının yavaş olmasından kaynaklanmaktadır. Cihazda yeterli alan mevcut mu? Peki iPhone'larda geri yükleme hatasıyla karşılaştığımızda ne yapmak gerekiyor?

   iOS güncelleme ve geri yükleme hatalarıyla ilgili yardım alma

   Önce iPhone geri yükleme hatalarını hata kodlarıyla birlikte bakalım: Güncelleme veya geri yükleme sırasında iOS aygıtınızın bağlantısı kesilirse ya da iTunes aygıta geri yükleme yapılması gerektiğini bildiremezse aşağıdaki iletilerden birini görebilirsiniz:. Bilinmeyen bir hata oluştu 9.

   Bilinmeyen bir hata oluştu Aygıtınızı yeniden başlamaya zorlayın:

   Recent tags:

   • Cep telefonu numarasından adres bulma
   • mobil lost izle
   • ücretsiz android casus program

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web