Ios instagramda takip etmeyenleri bulma

Contents:
 • Instagram Takip Etmeyenleri Görme Programı 2018
 • Instagram'da Takip Etmeyenleri Bulma ve Silme (Resimli Anlatım)
 • Instagram’da Takip Etmeyenleri Bulma – 2018
 • İndirdik, rardan çıkardık ve sonrasında "index" isimli dosyayı bulup sağ tıklıyoruz. Birlikte aç diyerek "Not Defteri" ni seçiyoruz.

  Instagram Takip Etmeyenleri Görme Programı 2018

  Sonrasında içerisindeki yazıların tümünü seçip kopyalayacağız. Sonrasında Chrome tarayıcımızı açıyoruz, klavyemizde bulunan F12 tuşuna basarak konsolu açıyoruz. Bazı bilgisayarlarda ekran parlaklığı ya da ses açma, kapatma tuşu olarak atanmış olabilir F12 tuşumuz. Eğer bu şekilde bir durum varsa, klavyemizde bulunan "Fn" tuşuna basarak F12 tuşuna basmamız gerekiyor.

  Instagram'da Takip Etmeyenleri Bulma ve Silme (Resimli Anlatım)

  Bu tuş genellikle sol alt bölümde "Ctrl" ve "Alt" tuşlarının arasında bulunmaktadır. İndirdiğimiz dosyanın "index" bölümünden kopyaladığımız kodları sağ tarafta bulunan konsol kısmına yapıştırıyoruz ve "enter" tuşuna basıyoruz. Bir süre bekliyoruz ve sonrasında takip etmeyen kişiler pop-up olarak karşımıza çıkıyor.


  • Followers+ for Instagram.
  • instagramda sizi Takip Etmeyenleri Öğrenin | Bugizma?
  • mSpy nedir?.
  • Instagram’da Takip Etmeyenleri Bulma ve Silme (Resimli Anlatım).
  • kontrol pc dari android.

  Daha önceleri kolay şekilde api vasıtasıyla sonuç veren uygulamalar vardı ancak api sınırı saatlik gibi bir miktarar düştüğünden dolayı artık programlar vasıtasıyla instagram'da takip etmeyenleri tek tek kontrol etmek gerekiyor. Bu yazımızda sizler ile çalışan instagram'da takip etmeyenleri bulma programını paylaştık.

  Instagram’da Takip Etmeyenleri Bulma – 2018

  Kısa süre sonra videolu anlatımını da ekleyeceğiz. Sizin de eklemek istedikleriniz ya da takıldığınız bir bölüm olursa yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Başta çalışmıyor sandım ama biraz bekleyince gösterdi, teşekkürler.


  1. cep casusu ücretsiz.
  2. Instagram'da sizi takip etmeyenleri anlamanın yolu - Teknoloji Haberleri!
  3. Aslıhan Kaymaz!
  4. Instagram'da sizi takip etmeyenleri anlamanın yolu.
  5. Kendimi yazılımcı gibi hissettim. Instagramda takip etmeyenler, unfollow yapanları bul gibi sitelerin çoğu hesapları kullanmak için oluşturulmuş siteler. Bu uygulamalara giriş yapmamakta fayda var, zaten bir işe yaramıyorlar. Yazıda paylaştığınız çalışıyor, en büyük avantajı ise kendi hesabımıza giriş yapmamıza gerek olmaması.


   • whatsapp sohbet bildirimi kapatma;
   • sürü takip programı ücretsiz!
   • Popüler Yazılar!
   • android lokasyon takip.
   • App Store Önizleme;

   Takip sisteminin Twitter gibi sosyal paylaşım siteleri ile aynı olan Instagram da her gün ya siz birilerini takibe alıyorsunuz ya da birileri sizi takip etmeye başlıyor. Özellikle bu fotoğraf paylaşımı için son günlerde oldukça fazla rağbet gören Instagramı yeni kullanmaya başlayan kişiler, kendi takipçi sayılarını artırmak için çok fazla insanı aynı anda takibe almaya başlıyorlar. Sonrasında da takibe aldığınız bu kişilerin bazıları size dönüş yaparak onlar da sizi takibe almaya başlıyorken, bazılarının da hiç umurunda olmuyor bu durum.

   Ancak şöyle bir durum var ki, o da bu sistemin resmi Instagram platformu üzerinden yapılamıyor olmasıdır. Peki, beni takip etmeyenleri nasıl kolayca öğrenebilirim diye soracak olursanız? Bu hem Android hem de İos sürümü olan cihazlarındaki ek uygulamalar sayesinde mümkün olabiliyor. Nedir bu ek uygulamalar? Facebook hesabınıza şifrenizle giriş yaptıktan sonra size gelen panelden yeni şifrenizi belirleyin.

   İnstagramda sizi Takip Etmeyenleri bulma ve çıkarma

   Kullanıcı adınız ise hesap profil sayfanızın sol üsten yer alan kullanıcı adı oluyor. Burası tamamsa ikinci adıma geçebiliriz. Dilerseniz tek tek takibi bırakabilir veya olacak şekilde takipten çıkabilirsiniz. Ayrıca burada karşılık takip ettiğiniz kişilerin listeside diğer sekmeden bakabilirsiniz.

   Uygulama ile işiniz bittikten sonra -tavsiyem- uygulamayı telefonunuzdan silin ve Instagram şifrenizi değiştirin. Bu uygulama ile ilgili hiçbir şikayet yok. Ancak siz yineden bunları yapmanız sizin iyiliğinize. Ne olur ne olmaz… Ben böyle yaptım.

   Recent tags:

   • Best keylogger app for iphone
   • piranha mesaj takip
   • cep telefonunu uzaktan takip etme

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web