Apple gps takip

Contents:
 • Arkadaşlarımı Bul hakkında
 • Life360 Telefonu Konum & Takip
 • Jogging & Fitness GPS Takip
 • iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda Konum Servisleri'ni ve GPS'i açma veya kapatma
 • ‎Runtastic GPS Koşu Takibi App Store’da
 • Bir telefon hiç uydu görüntüsü dışında ise, GPS Telefonu Takip eksik telefonun konumunu belirlemek için en yakın cep telefonu kulesi aracılığı ile nirengi kullanır ve cep telefonu taşıyıcı veri.

  Arkadaşlarımı Bul hakkında

  Bu çok yönlü telefon bulucu da yanlış telefonun konumuna yazıcı dostu yön vermektedir. Yeni bir özellik eklenmedi. Takip ettiğin kişinin saat kaçta olduğunu gösterseniz çok güzel olur tşk ederim.


  1. telefon tespit etme.
  2. whatsapp sohbet yedeği nasıl silinir;
  3. bilgisayar nasil takip edilir;
  4. .

  Yenilikler Güncelleme Geçmişi Güncelleme Geçmişi 1. Süper 8 Oca Bilgi Satıcı Sandeep Bhandari. Telif Hakkı © Indragni Soft Solutions.

  Life360 Telefonu Konum & Takip

  Aile Paylaşımı Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir. Parola Saklayıcı - Parola Kasası. Kızlar için Bess Pony Makyaj Oyunu. Süper Ses Kaydedici Ücretsiz, toplantılarınızı kaydedin.

  Jogging & Fitness GPS Takip

  Thank you so much for using our app. And we really appreciate your valuable feedback and ratings. We will check about this issue and solve it in the app as soon as possible in the upcoming version for sure. Please provide more info about the issue you are facing there so we can help and solve it soon. Yenilikler Güncelleme Geçmişi Güncelleme Geçmişi 6.

  iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda Konum Servisleri'ni ve GPS'i açma veya kapatma

  Uygulamada küçük hatalar ve iyileştirmeler yapıldı. Geri bildiriminizi dinliyoruz ve uygulamamızı geliştirmek için çok çalışıyoruz.


  1. iCloud: iPhone‘umu Bul ile aygıtınızın konumunu belirleme.
  2. ‎Akıllı GPS Hız Kontrol Cihazı App Store’da.
  3. Gelişmiş GPS Hız Sayacı.
  4. App Store Önizleme!
  5. t60 arama kaydetme.

  Sürekli desteğinizi sağladığınız ve uygulamanızı beğendiğiniz için teşekkür ederiz. Paylaşım süresi boyunca gelen, giden ve cevapsız aramaların zaman ve konum bilgisini görebilirsiniz. Ücretli olan premium abonelik ile; sınırsız sayıda takip bölgesi ekleyebilir, 30 güne kadar konum geçmişini görebilir, uygulamayı reklamsız kullanabilir ve yakında gelecek olan ekstra özelliklere sahip olabilirsiniz. Sohbet ekranlarının üstünde yer alan araç çubuğundaki tarihçe düğmesi ile geçmiş konum paylaşımlarını ve detaylarını görebilirsiniz.

  Yorumlarınız bizimle birlikte mevcut ve gelecekteki tüm kullanıcılarımız için çok yardımcı olacaktır. Yakında premium özellikler sunuyor olacağız.


  • Apple Footer?
  • Başlamadan önce.
  • ‎Konum: Canlı GPS Telefon Takip App Store’da.
  • ;
  • Görüşlerinizi bizimle paylaşmaya devam edin lütfen. Bağlantılarınızın canlı konumunu izlerken gerçek zamanlı mesaj gönderip ve alabilirsiniz. Yeni sosyal özellikler yakında!

   ‎Runtastic GPS Koşu Takibi App Store’da

   Lütfen bizimle kalın ve güncellemeleri takip edin. Harita üzerinde oluşturacağınız bölgeler sayesinde takip ettiğiniz kişilerin bu bölgelere giriş ve çıkışlarından anında haberdar olursunuz.

   Konum'u kullandığınız için teşekkürler! Dilerseniz artık harita üzerinde belirlediğiniz bölgeler ile takip ettiğiniz kişilerin bu alanlara giriş veya çıkışlarından anında haberdar olabilirsiniz. Gayet güzel işe yarar 1 Nis Geliştirici Yanıtı 5 Nis Mükemmel 19 Nis Geliştirici Yanıtı 18 May Mukemmel 30 Oca

   Recent tags:

   • Gps yer bulma programı indir
   • iphone nasil takip edilir
   • pc röle kontrol devresi

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web