Restaurant müşteri takip programı

Contents:
 • Cafe Programı
 • Uzaktan Yardım
 • ORION, Restaurant Programı, Adisyon Sistemi, Pos Sistemleri, Adisyon Sistemleri, Cafe Otomasyonu
 • Müşteri Takip Sistemi
 • Cafe Programı

  Gerçek zamanlı izleme ve anlık müdahalelerle sürecin sağlıklı işlemesi sağlanır. Satış artışı ve aktif olmayan müşteriler için tekrar aktif hale getirme çalışmaları yürütülmesine olanak sağlar. Gelen şikayetlerin anında yanıtlanmasını sağlıyor. Şikayet türlerine göre otomatik olarak verilmesi gereken cevapları çalışanlara bildiriyor. Şikayetlerin kapanma sürelerini takip ederek belirli zamanda aksiyon alınmasını sağlıyor.

  Müşterilere otomatik e-mail veya SMS gönderiyor ve sonuçlarını ölçerek raporluyor. Tedarikçilerden gelen e-faturaların otomatik olarak içeri alınmasını sağlıyor. ROP'a girişi yapılan alım ve satış faturaları yaygın kullanılan muhasebe yazılımlarına.

  ŞEF’im ile Restorantınızda Neler Olacak?

  Ankara'da, ODTÜ'den yeni mezun 3 gençtik. İlk kez Ankara'nın en eski restoranlarından Kukla Kebap tarafından kullanılan ROP'un sonraki hedefi, potansiyel görülen 50 restorana daha hizmet vermekti. O tarihlerde yerli yazılım bulunmuyordu ve bir restorana tek kullanıcılı sistem kurmak, araba satın almakla eş değer bir maliyete sahipti.


  • note 7 arama kaydı düzenleme!
  • Nasıl Alabiliriz ?;
  • teknosa telefon takip.
  • yemekhane takip programı ücretsiz.
  • samsung note telefon takip;

  Bizim geliştirdiğimiz çözüm; uygun fiyatı, Türkçe menüsü ve amatör ruhla verdiğimiz destek sayesinde Ankara'da hızla yayıldı. ROP'un gördüğü yoğun talep üzerine, yılında İstanbul ofisi, yılında ise İzmir ve Antalya ofisleri hizmete girdi.

  Uzaktan Yardım

  Performans Yazılım Hizmetleri olarak, bizce işimiz bir işletmeye program satmak değil, o işletmenin belli bir otomasyona geçmesine yardım etmek ve bu düzenin devamını sağlamak. Bunun için gerekli olan da en iyi şekilde satış sonrası eğitim ve servis sağlamak. Haliyle elemanlarımızı özellikle satış sonrası hizmet verebilecek şekilde eğitiyoruz. Firmamız, İstanbul, Ankara, Antalya, ve İzmir şubeleriyle her yıl 'den fazla yeni kurulum yapıyor ve haftanın 7 günü hizmet desteği veriyor. Cafe - Bar - Restoran Takip Programı, piyasada bulunan diğer muhasebe ve ön muhasebe programlarının çalışma mantığında olduğu gibi fiş işleme mantığında çalışmaz.

  Programımız diğer muhasebe programlarında olduğu gibi karmaşık bir yapıya sahip değildir.


  • Şefim-Restaurant Programı-Adisyon Programı | Vega Yazılım!
  • ROP - Restoran Otomasyon Programı.
  • Şefim-Restaurant Programı?
  • casus bilgisayar kurulumu.
  • Etiketler:.
  • casus telefon numara bulma;

  Bilgisayar ile henüz yeni tanışmış ve hiçbir muhasebe bilgisi olmayan bir kullanıcı bile çok rahatlıkla bizim programımızı kullanabilir. Tüm ticari işlemlerini hatasız olarak pratik bir şekilde gerçekleştirebilir. Sizde bilirsiniz ki bir çok muhasebe programında bir ürünün faturası kesilmeden ürün stoktan çıkmaz. Fakat bizim programda ürünün alışını ve satışını faturasızda gerçekleştirebilir isterseniz faturasını sonradan da kesebilirsiniz.

  Bizim programımızda ürün alışı yaptığınız zaman, ürün stoğa girer, alışı yaptığınız firmanın cari hesap kartına yansır, eğer para ödediyseniz kasadan düşer. Bu tarz işlemlerin ödemeleri ise zaten düşük olmaktadır.

  ORION, Restaurant Programı, Adisyon Sistemi, Pos Sistemleri, Adisyon Sistemleri, Cafe Otomasyonu

  Adisyon takip sistemleri kapsamında yer alan, taşınmaz yani on- premises şeklinde adlandırılan pos yazılımının en avantajlı yöntemlerinden biri ise internet bağlantısına ihtiyaç olmadan tüm işlemleri aralıksız olarak yapmasıdır. Aynı zamanda, stok yönetimi, restoran otomasyon sistemi gibi yönetimsel konularla da kolay bağlantı sağlamaktadır. Toplanan tüm veriler, belli zaman aralıkları ile beraber, bahsetmiş olduğumuz ana cihaza yönlendirilmektedir.

  PROSOFT YAZILIM RESTORAN VE CAFE PROGRAMI

  Böylece verilerin korunması için sistem kapsamında yedek bir alan oluşturulur ve istediğiniz zaman bu alanı siz de kontrol edebilirsiniz. Uzaktan giriş olanağı tanıdığı için, sisteme yönetici olarak atanan herkes tüm verileri bütün açıklığı ile görüntüleyebilmektedir.

  Müşteri Takip Sistemi

  Yorum yazabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir! Anasayfa Adisyon Takip Programı. Restoran Takip Programı Fiyatları

  Recent tags:

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web