Bilgisayar takip yazılımı ücretsiz

Contents:
 • bilgisayar takip programı türkçe ücretsiz
 • Bilgisayar takip programı türkçe ücretsiz - Google dan telefon takip
 • google web geçmişi artık türkçe
 • Bilgisayar takip yazılımı ücretsiz
 • Kolay Erişim — Bu yazılım size mobil uygulaması sayesinde bilgileri her yerde görüntüleme imkanı sunuyor. Tek yapmanız gereken FlexiSpy sitesine girmek ve hedef cihazın bilgilerini görüntülemek. Bu sayede de bir problemle karşılaştığınızda güvenebileceğiniz birileri oluyor. Birçok farklı Cihazı Destekleme — FlexiSpy size bilgisayarları, tablet bilgisayarları ve mobil cihazları tek bir platformda görüntüleme imkanı sunuyor.

  bilgisayar takip programı türkçe ücretsiz

  Ürün lisansınızı farklı cihazlara taşıyabiliyor hem de bunu üyeliğinizin istediğiniz zamanında yapabiliyorsunuz. Aşağıdaki üç farklı lisans seçenğinden biri ile hedef Windows ya da Mac bilgisayarı izlemeye başlayabilirsiniz:. Bu yazılım size çocuklarınızın online hayatından haberdar olma özelliğini sunuyor, bu sayede de çocuğunuzu internetteki potansiyel tehlikelerden koruma şansına sahip oluyorsunuz. Bunun dışında bir işveren olarak çalışanlarınızın online aktivitelerini de izleyebiliyorsunuz.

  What's new

  Kimin kullandığına bağlı olmaksızın bu yazılım size böyle bir üründe olması gereken birçok etkili özellik sunuyor, hem de bunu uygun bir fiyata yapıyor. Dahası size birçok farklı tarayıcıda -Firefox, Google Chrome, Opera ve daha fazlası- izleme imkanı da sunuyor. Tabii farklı cihazlarda sunulan özellikler değişim gösterebilir. Ekran Görüntüleri — Bu yazılım size hedef bilgisayarı ekran görüntüleriyle izleme imkanı sunuyor. Zaman zaman kullanıcının nelerle uğraştığını görebiliyorsunuz.

  Eğer bir işverenseniz çalışanlarınızın online aktivitelerini bu şekilde izleyebiliyorsunuz. Buna ek olarak bu bilgilere nerede olduğunuz fark etmeksizin mSpy kontrol panelinden ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca tatsız durumlarda ekran görüntüleri gayet etkili kanıtlar olarak da rol oynayabiliyor. Keylogger — mSpy bu özelliği size hedef bilgisayardaki tuş vuruşlarını sunuyor.

  Bu bilgi bilgisayar sisteminden silinse bile size erişilebilir kılınıyor.


  • Centralized employee monitoring software 'iMonitor EAM'.
  • En iyi ücretsiz telefon ve bilgisayar takip yazılımı - SmartRuling.
  • sweet spy indir;
  • Bilgisayar İzleme Yazılımı | Çalışan İzleme Yazılımı | iMonitorSoft!
  • Bilgisayar Takip Programı - 'in En iyi 3 PC İzleme Yazılımı.

  Bu özellik çalışanınızın toplantı sırasında yazdıklarını görüntülemek ya da çocuğunuzun ödev yaptığını söylediği zamanlarda gerçekten ödev yapıp yapmadığını görüntülemek için harika. Keylogger Kelime Arama — Her ne kadar harika imkanlar sunsa da internetin tehlikelerle dolu olduğu bir gerçek. Bu özellikle de interneti yeni keşfetmeye başlayan çocuklar için geçerli.

  Bilgisayar takip programı türkçe ücretsiz - Google dan telefon takip

  Bu yüzden de ebeveynler istenmeyen online içeriklerden çocuklarını korumak zorundalar özellikle de şiddet, zorbalık ya da yetişkin içeriği bulunan kısımlardan. İndirilen Uygulamalar — Bu özellik sayesinde hedef bilgisayara indirilen ve kurulan, kullanılan uygulamaların kaydına sahip olabiliyor, hepsine erişim sağlayabiliyorsunuz.

  Kullanıcı Aktivitesi — mSpy yazılımı size kullanıcının bilgisayar başındayken ne zamanlarda aktif olduğunu söyleyebiliyor. Bu sayede de çalışanlarınızın ofis saatlerinde ne zaman gerçekten çalışıp, ne zaman çalışıyor gibi yaptığını anlama şansı sunuyor. Bu sayede de gece ya da gündüz ne zaman bir problem yaşarsanız size yardımcı olacak birileri oluyor.

  Müşterilerine harika şekilde yaklaşıyorlar ve bu da ürünlerinin ne kadar etkili olduğunu gösteriyor.

  google web geçmişi artık türkçe

  Bu yazılım aynı zamanda birçok farklı platformda en iyiler listesine girmeyi başarmış bir yazılım. Ayrıca satın alma işleminden sonra paranızı iade istemek için 10 gün memnuniyet süreci de mevcut. Bir cevap yazın Cevabı iptal et E-posta hesabınız yayımlanmayacak. En İyi 3 Casus Yazılım © USB aygıtını devre dışı bırakmak, bilgisayar dosya kullanımını izlemek Değerli kurumsal verilerinizi korumak, potansiyel iç tehditleri önlemek. Verimlilik kaybını önlemek, bir program kullanılmış olduğu zamanın toplam tutar görüntülemek, 10 En Sık Kullanılan Programı görüntüleyin.

  Bilgisayar kullanımını, blok web sitesi ve uygulama sınırlayın.

  Ücretsiz Telefon Dinleme Programı Videolu Anlatım

  Kelimeler uyarıları ve gerçek zamanlı uyarılar. Daha azla bilgi edin Kaydol Şimdi satın al Features.


  • iphone 7 yazılım güncelleme wifisiz.
  • bilgisayar takip yazılımı ücretsiz.
  • android telefon film izleme?
  • casus telefon tolga.

  Daha azla bilgi edin Kaydol Şimdi satın al. What's new iMonitor EAM 8. Belirlediğiniz şifre ve kısayol tuşları ile görünür hale geçer. Sanal klavyeler ve harici klavyeler de dahil olmak üzere klavye ile yazılan herşeyi kaydeder. Hangi pencerede yazışma yapıldığını görebilmeniz için her dakika değişiminde ve pencere değişiminde ekran görüntüsü kaydeder.

  Bilgisayar takip yazılımı ücretsiz

  Klavye kayıtlarını saat etiketli, tuş etiketli ve etiketsiz olmak üzere üç farklı şekilde inceleyebilirsiniz. Belirlediğiniz zaman aralıklarında ekran görüntülerini kaydeder. Yeni pencere açıldığında, pencereler arasında geçiş yapıldığında ya da bir menü açıldığında veya kapatıldığında ekran görüntülerini kaydeder. Fare ile tıklama yapıldığında sağ veya sol tuş ile ve tekerlek ile kaydırma yapıldığında ekran görüntülerini kaydeder Klavye üzerindeki bazı özel tuşlar kullanıldığında Enter, Esc, Del, Backspace, F5, Print Screen, Tab gibi ekran görüntülerini kaydeder.

  Kaydettiği tüm bilgileri belirlediğiniz E-Posta adresine gizlice gönderir. E-Posta hesabınıza gönderilen kayıtları bilgisayarınıza indirmeden, doğrudan e-posta arayüzünden inceleme imkanı sunar.

  Kaydettiği tüm bilgileri sizin belirlediğiniz USB Disk ler e gizlice kopyalar. Otomatik E-Posta ve otomatik USB Disk özellikleri ile aktarım yapıldıktan sonra aktarılan veriler otomatik olarak silebilme seçeneği sunar.

  Recent tags:

  • Best keylogger app for iphone
  • google chrome arama çubuğu geçmişi silme
  • jailbreaksiz uygulama yükleme ios .3

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web